Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 30 Sep
kl 19:30 - 23:45
Nybegynnerkurs, topptau
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs Vårt nybegynnerkurs gir deg…
Wed 7 Oct
kl 17:30 - 21:30
Kurs i ledklatring
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs Dette kurset gir deg innføring i klatring…
Wed 14 Oct
kl 18:00 - 21:30
Nybegynnerkurs, topptau
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs STARTER 18:00, oppmøte ved resepsjonen…
Wed 21 Oct
kl 18:00 - 21:30
Kurs i ledklatring
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs OBS: STARTER 18:00, oppmøte ved…
Wed 28 Oct
kl 18:00 - 21:30
Nybegynnerkurs, topptau
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs STARTER 18:00, oppmøte ved resepsjonen…
Wed 4 Nov
kl 18:00 - 21:30
Kurs i ledklatring
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs OBS: STARTER 18:00, oppmøte ved…
Wed 11 Nov
kl 18:00 - 21:30
Nybegynnerkurs, topptau
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs STARTER 18:00, oppmøte ved resepsjonen…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 21:30
Kurs i ledklatring
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs
OBS: STARTER 18:00, oppmøte ved…   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 19:30 - 23:45
Nybegynnerkurs, topptau
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs
Vårt nybegynnerkurs gir deg…   Les mer  
Wed 6 May
kl 17:30 - 21:45
Nybegynnerkurs, topptau [SISTE KURS/LAST COURSE]
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs
BeskrivelseVårt nybegynnerkurs gir deg…   Les mer  
Wed 29 Apr
kl 17:30 - 21:30
Kurs i ledklatring
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs
Dette kurset gir deg innføring i klatring…   Les mer  
Wed 22 Apr
kl 17:30 - 21:45
Nybegynnerkurs, topptau
Klatring   Kurs   Problemveien 13 OSI Klatring Kurs
BeskrivelseVårt nybegynnerkurs gir deg…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline